Micromax A190 Canvas HD Plus - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Dostupan u bojama | Black, White |
| Objavljen | 2014, July |
| Težina | - |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging, touch focus, face detection |
| Prednja Kamera | 2 MP |
| Slika | velika-a190-canvas-hd-plus.jpg |
| Video zapis | 1080p@30fps |
| Zadnja kamera | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 5.0 inches (~64.7% screen-to-body ratio) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 256K colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 1 GB RAM |
| ROM | 8 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 2000 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 250 h |
| Vreme razgovora | Up to 7 h |
| Funkcije | |
| Grafika | Mali-450MP4 |
| Ostalo | MP3/AAC/WMA/WAV player
MP4/WMV/H.264 player Photo/video editor Document viewer Voice memo/dial |
| Ploča / Čipset | Mediatek MT6591 |
| Procesor | Hexa-core 1.5 GHz Cortex-A7 |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v3.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Dual SIM |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


