Micromax Bolt Supreme 2 Q301 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Dostupan u bojama | Black |
| Objavljen | 2016, May |
| Težina | - |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging |
| Prednja Kamera | VGA |
| Slika | velika-bolt-supreme-2-q301.jpg |
| Video zapis | 320p |
| Zadnja kamera | 2 MP, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 4.0 inches |
| Tip | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 512 MB RAM |
| ROM | 4 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 1400 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 250 h |
| Vreme razgovora | Up to 6 h |
| Funkcije | |
| Ostalo | MP3/AAC/WAV player
MP4/H.264 player Document viewer Photo editor |
| Ploča / Čipset | Spreadtrum SC7731C |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Accelerometer |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v5.1 (Lollipop) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v2.1 |
| GPS | A-GPS only |
| Internet Pregledač | HTML |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, IM |
| SIM | Dual SIM (Micro-SIM, dual stand-by) |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


