Micromax Canvas 6 Pro E484 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Dostupan u bojama | Black |
| Objavljen | 2016, April |
| Težina | - |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging, touch focus, face detection |
| Prednja Kamera | 5 MP |
| Slika | velika-canvas-6-pro-e484.jpg |
| Video zapis | 1080p |
| Zadnja kamera | 13 MP, phase detection autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 5.5 inches |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 3 |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 64 GB |
| RAM | 4 GB RAM |
| ROM | 16 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Ne |
| Snaga | Li-Ion 3000 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 337 h (3G) |
| Vreme razgovora | Up to 9 h (3G) |
| Funkcije | |
| Grafika | PowerVR G6200 |
| Ostalo | MP3/AAC/WAV player
MP4/H.264 player Document viewer Photo/video editor |
| Ploča / Čipset | Mediatek MT6795 Helio X10 |
| Procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Accelerometer, proximity, compass |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v5.1 (Lollipop) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.1 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Dual SIM (Micro-SIM/Nano-SIM, dual stand-by) |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


