Micromax Canvas Nitro 3 E352 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 144.3 x 72 x 8.7 mm (5.68 x 2.83 x 0.34 in) |
| Dostupan u bojama | Black |
| Objavljen | 2015, November |
| Težina | - |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging |
| Prednja Kamera | 5 MP |
| Slika | velika-canvas-nitro-3-e352.jpg |
| Video zapis | Yes |
| Zadnja kamera | 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 5.0 inches (~66.3% screen-to-body ratio) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 3 |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 2 GB RAM |
| ROM | 16 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 2500 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 375 h (3G) |
| Vreme razgovora | Up to 9 h (3G) |
| Funkcije | |
| Grafika | Mali-450MP4 |
| Ostalo | MP3/AAC/WAV player
MP4/H.264 player Document viewer Photo/video editor |
| Ploča / Čipset | Mediatek MT6592M |
| Procesor | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A7 |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v5.1 (Lollipop) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Dual SIM |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Yes |


