Micromax Canvas Win W092 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Dostupan u bojama | Black |
| Objavljen | 2014, June |
| Težina | - |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging, panorama |
| Prednja Kamera | VGA |
| Slika | velika-canvas-win-w092.jpg |
| Video zapis | Yes |
| Zadnja kamera | 5 MP, 2592 х 1944 pixels, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 4.0 inches (~52.7% screen-to-body ratio) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 1 GB RAM |
| ROM | 8 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 1500 mAh battery |
| Funkcije | |
| Ostalo | OneDrive (15 GB cloud storage)
MP3/WAV/eAAC+/WMA player MP4/H.264/WMV player Document viewer Video/photo editor |
| Ploča / Čipset | Qualcomm Snapdragon 200 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz |
| Radio | TBC |
| Senzori | Accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Microsoft Windows Phone 8.1 |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Dual SIM (Dual stand-by) |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


