Motorola EX226 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 105.5 x 60 x 10 mm (4.15 x 2.36 x 0.39 in) |
| Dostupan u bojama | Smoke Gray with Licorice |
| Objavljen | 2011, September |
| Težina | 90 g |
| Kamera | |
| Prednja Kamera | No |
| Video zapis | @30fps |
| Zadnja kamera | 3.15 MP, 2048 x 1536 pixels |
| Ekran | |
| Dijagonala | 320 x 240 pixels, 2.4 inches (~167 ppi pixel density) |
| Tip | TFT touchscreen, 256K colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 128 MB ROM |
| ROM | 50 MB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 910 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 250 h |
| Vreme razgovora | Up to 6 h 40 min |
| Funkcije | |
| Ostalo | SNS integration
MP3/WAV/AAC player MP4/H.263 player Organizer Voice memo Predictive text input |
| Radio | Stereo FM radio with RDS |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Komunikacija | |
| 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G | HSDPA 850 / 2100 - SIM 1 only |
| Bluetooth | v2.1, A2DP, EDR |
| Brzina | HSPA 7.2/5.76 Mbps |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| GPS | No |
| Internet Pregledač | WAP 2.0/xHTML |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Dual SIM (Mini-SIM, dual stand-by) |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |


