Blu Life Play - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 137 x 68.4 x 7.9 mm (5.39 x 2.69 x 0.31 in) |
| Dostupan u bojama | Black, White |
| Objavljen | 2013, March |
| Težina | 125 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging, touch focus, face/smile detection, HDR |
| Prednja Kamera | 2 MP |
| Slika | velika-life-play.jpg |
| Video zapis | 1080p@30fps |
| Zadnja kamera | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 4.7 inches (~65.0% screen-to-body ratio) |
| Tip | LED-backlit IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 1 GB RAM |
| ROM | 4 GB ROM |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 1800 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 780 h (2G) / Up to 700 h (3G) |
| Vreme razgovora | Up to 18 h (2G) / Up to 16 h (3G) |
| Funkcije | |
| Grafika | PowerVR SGX544 |
| Ostalo | Active noise cancellation with dedicated mic
MP3/AAC/WMA/WAV player MP4/DivX/XviD/WMV/H.264 player Photo viewer/editor Document viewer/editor |
| Ploča / Čipset | Mediatek MT6589 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| Radio | Stereo FM radio |
| Senzori | Accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.2 (Jelly Bean) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Dual SIM (Mini-SIM and Micro-SIM, dual stand-by) |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |


