Motorola Motosmart Flip XT611 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 110 x 58.5 x 13.9 mm / 14.4 mm (w/ NFC) |
| Dostupan u bojama | Black |
| Objavljen | 2012, March |
| Težina | 110 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging |
| Prednja Kamera | VGA |
| Video zapis | 480p@26-30fps |
| Zadnja kamera | 5 MP, 2592 х 1944 pixels, autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 320 x 480 pixels, 3.2 inches (~180 ppi pixel density) |
| Tip | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 512 MB RAM |
| ROM | 150 MB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 1540 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 500 h (2G) / Up to 400 h (3G) |
| Vreme razgovora | Up to 10 h (2G) / Up to 6 h (3G) |
| Funkcije | |
| Grafika | Adreno 200 |
| Ostalo | Handwriting recognition |
| Ostalo | MP3/WAV/AAC+ player
MP4/DivX/Xvid/H.264/WMV player Document viewer Photo viewer Organizer Voice memo/dial Predictive text input |
| Ploča / Čipset | Qualcomm MSM7227T-1 Snapdragon |
| Procesor | 800 MHz |
| Radio | No |
| Senzori | Accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v2.3 (Gingerbread) |
| Komunikacija | |
| 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G | HSDPA 850 / 1900 |
| Bluetooth | v3.0, A2DP |
| Brzina | HSPA |
| EDGE | Class 12 |
| GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML, Adobe Flash |
| NFC | Optional |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, IM |
| SIM | Mini-SIM |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


