Micromax Unite 4 plus - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Dostupan u bojama | Champagne, Grey, Silver |
| Objavljen | 2016, July |
| Težina | - |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging |
| Prednja Kamera | 5 MP, LED flash |
| Slika | velika-unite-4-plus.jpg |
| Video zapis | 720p@30fps |
| Zadnja kamera | 8 MP, autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 5.0 inches |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 3 |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 64 GB |
| RAM | 2 GB RAM |
| ROM | 16 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 2500 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 280 h |
| Vreme razgovora | Up to 20 h |
| Funkcije | |
| Ostalo | MP3/AAC/WAV player
MP4/H.264 player Photo/video editor Document viewer |
| Ploča / Čipset | Mediatek MT6735P |
| Procesor | Quad-core 1 GHz |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Fingerprint (front-mounted), accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v6.0 (Marshmallow) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Dual SIM (Micro-SIM, dual stand-by) |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


