Micromax Vdeo 4 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Dostupan u bojama | Gold |
| Objavljen | 2017, January |
| Težina | - |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging, touch focus, face detection |
| Prednja Kamera | 2 MP |
| Slika | velika-vdeo-4.jpg |
| Video zapis | 720p@30fps |
| Zadnja kamera | 8 MP, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 5.0 inches |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass (unspecified version) |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 1 GB RAM |
| ROM | 8 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Ne |
| Snaga | Li-Ion 4000 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 350 h (3G) |
| Vreme razgovora | Up to 24 h (3G) |
| Funkcije | |
| Grafika | Adreno 304 |
| Ostalo | MP3/AAC/WAV player
MP4/H.264 player Document viewer Photo/video editor |
| Ploča / Čipset | Qualcomm MSM8909 Snapdragon 210 |
| Procesor | Quad-core 1.1 GHz Cortex-A7 |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v6.0 (Marshmallow) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Dual SIM (Micro-SIM) |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


