Samsung Galaxy Mini S5570 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 110.4 x 60.8 x 12.1 mm (4.35 x 2.39 x 0.48 in) |
| Dostupan u bojama | Black, White |
| Objavljen | 2011, January |
| Težina | 105 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging |
| Prednja Kamera | No |
| Video zapis | 320p@15fps |
| Zadnja kamera | 3.15 MP, 2048 x 1536 pixels, check quality |
| Ekran | |
| Dijagonala | 240 x 320 pixels, 3.14 inches (~127 ppi pixel density) |
| Tip | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB, 2 GB included |
| RAM | 384 MB RAM |
| ROM | 160 MB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 1200 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 570 h |
| Vreme razgovora | Up to 9 h 30 min |
| Funkcije | |
| Grafika | Adreno 200 |
| Ostalo | TouchWiz v3.0 UI |
| Ostalo | DNSe sound |
| Ostalo | MP4/H.264 player
MP3/WAV/eAAC+ player Document viewer/editor Photo/video editor |
| Ploča / Čipset | Qualcomm MSM7227 |
| Procesor | 600 MHz ARMv6 |
| Radio | Stereo FM radio with RDS |
| Senzori | Accelerometer, proximity, compass |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v2.2 (Froyo), upgradable to v2.3 (Gingerbread) |
| Komunikacija | |
| 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G | HSDPA 900 / 2100 |
| Bluetooth | v2.1, A2DP |
| Brzina | HSPA 7.2/0.384 Mbps |
| EDGE | Yes |
| GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Mini-SIM |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


