Samsung Galaxy Tab 3 Plus 10.1 P8220 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Dostupan u bojama | Silver |
| Objavljen | Not officially announced yet |
| Težina | - |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging |
| Prednja Kamera | Yes |
| Video zapis | 1080p@30fps |
| Zadnja kamera | Yes |
| Ekran | |
| Dijagonala | 2560 x 1600 pixels, 10.1 inches (~299 ppi pixel density) |
| Tip | Capacitive touchscreen, 16M colors |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 2 |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 64 GB |
| RAM | 2 GB RAM |
| ROM | 16/32/64 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Ne |
| Snaga | Li-Po battery |
| Funkcije | |
| Ostalo | TV-out
MP4/DivX/Xvid/FLV/MKV/H.264 player MP3/WAV/eAAC+/Flac player Photo/video editor Document editor/viewer |
| Procesor | Quad-core |
| Radio | No |
| Senzori | Accelerometer, gyro, compass |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.2 (Jelly Bean) |
| Komunikacija | |
| 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G | LTE |
| Bluetooth | v4.0, A2DP |
| Brzina | HSPA, LTE |
| EDGE | Yes |
| GPRS | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| NFC | Yes |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Yes |
| USB | microUSB v2.0, USB Host |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |


