Oppo A31 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 131.9 x 65.5 x 8 mm (5.19 x 2.58 x 0.31 in) |
| Dostupan u bojama | White, Blue |
| Objavljen | 2015, April |
| Težina | 135 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging |
| Prednja Kamera | 5 MP |
| Slika | velika-a31.jpg |
| Video zapis | 1080p@30fps |
| Zadnja kamera | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 4.5 inches (~64.6% screen-to-body ratio) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 128 GB |
| RAM | 1 GB RAM |
| ROM | 8 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 2000 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 240 h |
| Vreme razgovora | Up to 7 h |
| Funkcije | |
| Grafika | Adreno 306 |
| Ostalo | MP4/WMV/H.264/FLAC player
MP3/eAAC+/WAV/WMA player Document viewer Photo/video editor |
| Ploča / Čipset | Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 |
| Procesor | Quad-core Cortex-A53 |
| Radio | To be confirmed |
| Senzori | Accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.4 (KitKat) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML |
| Poruke | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM/ Micro-SIM, dual stand-by) |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Yes |


