Gigabyte GSmart Rey R3 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 136 x 66 x 10.5 mm (5.35 x 2.60 x 0.41 in) |
| Dostupan u bojama | Black |
| Objavljen | 2014, March |
| Težina | 138 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging, touch focus, face detection |
| Prednja Kamera | VGA |
| Slika | velika-gsmart-rey-r3.jpg |
| Video zapis | Yes |
| Zadnja kamera | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 4.5 inches (~62.2% screen-to-body ratio) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 1 GB RAM |
| ROM | 4 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 1800 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 320 h |
| Vreme razgovora | Up to 8 h |
| Funkcije | |
| Grafika | Mali-400 |
| Ostalo | MP3/AAC+/WAV player
MP4/H.264 player Document viewer Photo viewer/editor Voice memo/dial |
| Ploča / Čipset | Mediatek MT6572 |
| Procesor | Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.2 (Jelly Bean) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, IM |
| SIM | Dual SIM |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


