Acer Liquid E700 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 147.3 x 73 x 9.9 mm (5.80 x 2.87 x 0.39 in) |
| Dostupan u bojama | Titan Black, Burgundy Red |
| Objavljen | 2014, June |
| Težina | 155 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging |
| Prednja Kamera | 2 MP, LED flash |
| Video zapis | 1080p |
| Zadnja kamera | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 720 x 1280 pixels, 5.0 inches (~294 ppi pixel density) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 2 GB RAM |
| ROM | 16 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 3500 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 1440 h |
| Vreme razgovora | Up to 24 h |
| Funkcije | |
| Grafika | Mali-400 |
| Ostalo | DTS sound |
| Ostalo | MP3/WAV/AAC player
MP4/H.264 player Document viewer Photo viewer/editor Voice memo/dial |
| Ploča / Čipset | Mediatek MT6582 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Komunikacija | |
| 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 & SIM 3 |
| 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Bluetooth | v4.0 |
| Brzina | HSPA |
| EDGE | Yes |
| GPRS | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML |
| Poruke | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email |
| SIM | Triple SIM (Micro-SIM) |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


