Motorola Moto G Dual SIM (2nd gen) - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 141.5 x 70.7 x 11 mm (5.57 x 2.78 x 0.43 in) |
| Dostupan u bojama | White, Black |
| Objavljen | 2014, September |
| Težina | 149 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR, panorama |
| Prednja Kamera | 2 MP |
| Slika | velika-moto-g-dual-sim-2nd-gen.jpg |
| Video zapis | 720p@30fps, stereo sound rec., HDR |
| Zadnja kamera | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 5.0 inches (~68.9% screen-to-body ratio) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 3 |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 1 GB RAM |
| ROM | 8/16 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Ne |
| Snaga | Li-Ion 2070 mAh battery |
| Funkcije | |
| Grafika | Adreno 305 |
| Ostalo | Google Drive (50 GB cloud storage)
Active noise cancellation with dedicated mic MP3/AAC+/WAV/Flac player MP4/H.264 player Photo viewer/editor Document viewer Voice memo/dial |
| Ploča / Čipset | Qualcomm MSM8226 Snapdragon 400 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.4.4 (KitKat), upgradable to Android L |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Dual SIM, (Micro-SIM, dual stand-by) |
| USB | microUSB v2.0, USB Host |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


