Vivo Y67 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 153.8 x 75.5 x 7.6 mm (6.06 x 2.97 x 0.30 in) |
| Dostupan u bojama | Gold, Pink Gold |
| Objavljen | 2016, November |
| Težina | 154 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR, panorama |
| Prednja Kamera | 16 MP, f/2.0, 1080p |
| Slika | velika-y67.jpg |
| Video zapis | 1080p@30fps |
| Zadnja kamera | 13 MP, f/2.2, autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 5.5 inches (~71.8% screen-to-body ratio) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 256 GB |
| RAM | 4 GB RAM |
| ROM | 32 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Ne |
| Snaga | Li-Ion 3000 mAh battery |
| Funkcije | |
| Grafika | Mali-T860MP2 |
| Ostalo | Funtouch OS |
| Ostalo | MP4/H.264 player
MP3/WAV/FLAC/eAAC+ player Photo/video editor Document viewer |
| Ploča / Čipset | Mediatek MT6750 |
| Procesor | Octa-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Fingerprint (front-mounted), accelerometer, proximity, compass |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v6.0 (Marshmallow) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS, BDS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM |
| SIM | Dual SIM |
| USB | microUSB v2.0, USB On-The-Go |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |


