ZTE Coral200 Sollar - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 106 x 45.6 x 18.1 mm (4.17 x 1.80 x 0.71 in) |
| Dostupan u bojama | Black |
| Objavljen | 2007, May. Released 2007 |
| Težina | 85 g |
| Kamera | |
| Slika | velika-coral200-sollar.jpg |
| Ekran | |
| Tip | CSTN, 65K colors |
| Memorija | |
| MicroSD | No |
| ROM | 4 MB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 690 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 180 h |
| Vreme razgovora | Up to 3 h |
| Funkcije | |
| Ostalo | Calculator
Predictive text input |
| Radio | No |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| Internet Pregledač | No |
| Poruke | SMS |
| SIM | Mini-SIM |
| USB | No |
| WiFi | No |


