LG G7200 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 93 x 49 x 26.5 mm (3.66 x 1.93 x 1.04 in) |
| Dostupan u bojama | |
| Objavljen | 2004, 1Q |
| Težina | 116 g |
| Kamera | |
| Prednja Kamera | No |
| Video zapis | Yes |
| Zadnja kamera | VGA, 640 x 480 pixels |
| Ekran | |
| Dijagonala | 176 x 220 pixels |
| Tip | TFT, 256K colors |
| Memorija | |
| MicroSD | No |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 850 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 200 h |
| Vreme razgovora | Up to 2 h 30 min |
| Funkcije | |
| Ostalo | Rotate 360 deg display
Wallpapers, screensavers Downloadable logos |
| Ostalo | Yes |
| Ostalo | AAC/MP4 player
Predictive text input Organizer |
| Radio | No |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Komunikacija | |
| 2G | GSM 900 / 1800 / 1900 |
| Bluetooth | No |
| EDGE | No |
| GPRS | Yes |
| GPS | No |
| Internet Pregledač | WAP 2.0/xHTML |
| Poruke | SMS, EMS, MMS |
| SIM | Mini-SIM |
| USB | |
| WiFi | No |


