Blu Life 8 XL - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 155 x 74.8 x 7.7 mm (6.10 x 2.94 x 0.30 in) |
| Dostupan u bojama | Black, Orange, Pink, White, Yellow |
| Objavljen | 2015, May |
| Težina | 149 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR |
| Prednja Kamera | 2 MP |
| Slika | velika-life-8-xl.jpg |
| Video zapis | 1080p@30fps |
| Zadnja kamera | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 5.5 inches (~71.9% screen-to-body ratio) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 64 GB |
| RAM | 1 GB RAM |
| ROM | 8 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 2920 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 900 h (2G) / Up to 750 h (3G) |
| Vreme razgovora | Up to 30 h (2G) / Up to 18 h (3G) |
| Funkcije | |
| Grafika | Mali-450 |
| Ostalo | MP3/WAV/eAAC+ player
MP4/H.264 player Photo/video editor Document viewer |
| Ploča / Čipset | Mediatek MT6592M |
| Procesor | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A7 |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.4.2 (KitKat), upgradable to v5.0 (Lollipop) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Dual SIM (Micro-SIM) |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |


