Blu Life View 8.0 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 200 x 135.2 x 8.5 mm (7.87 x 5.32 x 0.33 in) |
| Dostupan u bojama | Blue, White |
| Objavljen | 2014, October |
| Težina | 350 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging |
| Prednja Kamera | VGA |
| Slika | velika-life-view-8-0.jpg |
| Video zapis | 720p@30fps |
| Zadnja kamera | 3.15 MP, 2048 x 1536 pixels, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 8.0 inches (~73.3% screen-to-body ratio) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 1 GB RAM |
| ROM | 8 GB ROM |
| Baterija | |
| Promenljiva | Ne |
| Snaga | Li-Ion 3800 mAh battery |
| Vreme razgovora | Up to 10 h (multimedia) |
| Funkcije | |
| Grafika | Mali-400 |
| Ostalo | MP4/DivX/XviD/WMV/H.264 player
MP3/WAV/eAAC+/FLAC player Photo/video editor Document viewer |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Yes |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


