Micromax Canvas Selfie - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Dostupan u bojama | Angelic White, Mystic Blue |
| Objavljen | 2014, December |
| Težina | - |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging, touch focus, face detection |
| Prednja Kamera | 13 MP, LED flash |
| Slika | velika-canvas-selfie.jpg |
| Video zapis | 1080p@30fps |
| Zadnja kamera | 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, dual-LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 4.7 inches |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Zaštita | Corning Gorilla Glass 3 |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 2 GB RAM |
| ROM | 16 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 2300 mAh battery |
| Funkcije | |
| Ostalo | MP3/WAV/eAAC+ player
MP4/H.264 player Photo/video editor Document viewer |
| Procesor | Octa-core 1.7 GHz |
| Radio | FM radio |
| Senzori | Accelerometer, proximity |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| USB | microUSB v2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


