Blu Diva X - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 127 x 55 x 13.5 mm (5.0 x 2.17 x 0.53 in) |
| Dostupan u bojama | Black, Blue, Pink, Silver, White |
| Objavljen | 2013, April |
| Težina | 95 g |
| Kamera | |
| Prednja Kamera | No |
| Slika | velika-diva-x.jpg |
| Video zapis | Yes |
| Zadnja kamera | 1.3 MP, 1280 x 1024 pixels, LED flash |
| Ekran | |
| Dijagonala | 2.8 inches (~34.8% screen-to-body ratio) |
| Tip | TFT, 256K colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 64 MB RAM |
| ROM | 64 MB ROM |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 1400 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 1600 h |
| Vreme razgovora | Up to 15 h |
| Funkcije | |
| Ostalo | Flashlight |
| Ostalo | SNS apps
Analog TV MP3/AAC/WMA/WAV player MP4/H.264/WMV player Predictive text input |
| Radio | FM radio; built-in antenna |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Komunikacija | |
| Bluetooth | v3.0 |
| GPS | No |
| Internet Pregledač | WAP 2.0/xHTML |
| Poruke | SMS, MMS, IM |
| SIM | Dual SIM (Mini-SIM) |
| USB | microUSB |
| WiFi | No |


