LG G Pad 7.0 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 189.3 x 113.8 x 10.1 mm (7.45 x 4.48 x 0.40 in) |
| Dostupan u bojama | Black, White, Luminous Orange, Luminous Blue |
| Objavljen | 2014, May |
| Težina | 293 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Geo-tagging |
| Prednja Kamera | 1.3 MP, 720p |
| Video zapis | 720p, check quality |
| Zadnja kamera | 3.15 MP, 2048 x 1536 pixels |
| Ekran | |
| Dijagonala | 800 x 1280 pixels, 7.0 inches (~216 ppi pixel density) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 64 GB |
| RAM | 1 GB RAM |
| ROM | 8 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Ne |
| Snaga | Li-Ion 4000 mAh battery |
| Funkcije | |
| Grafika | Adreno 305 |
| Ostalo | Yes |
| Ostalo | MP4/H.264 player
MP3/WAV/eAAC+ player Photo/video viewer/editor Voice memo |
| Ploča / Čipset | Qualcomm MSM8226 Snapdragon 400 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| Radio | No |
| Senzori | Accelerometer, compass |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| Komunikacija | |
| 2G | N/A |
| Bluetooth | Yes |
| EDGE | No |
| GPRS | No |
| GPS | Yes |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | Email, Push Mail, IM |
| SIM | No |
| USB | microUSB v2.0, USB Host |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Wi-Fi Direct, DLNA |


