LG G7120 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 89 x 48 x 24 mm (3.50 x 1.89 x 0.94 in) |
| Dostupan u bojama | Silver |
| Objavljen | 2004, 1Q |
| Težina | 101 g |
| Kamera | |
| Prednja Kamera | No |
| Video zapis | No |
| Zadnja kamera | VGA, 640 x 480 pixels |
| Ekran | |
| Dijagonala | 128 x 160 pixels |
| Tip | UFB, 65K colors |
| Memorija | |
| MicroSD | No |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 780 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 200 h |
| Vreme razgovora | Up to 2 h |
| Funkcije | |
| Ostalo | Second external 256 color OLED display, 96 x 64 pixels
5 way navigation key Wallpapers, screensavers Downloadable logos |
| Ostalo | Yes |
| Ostalo | Predictive text input
Voice dial Organizer |
| Radio | No |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Komunikacija | |
| 2G | GSM 900 / 1800 |
| Bluetooth | No |
| EDGE | No |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| GPS | No |
| Internet Pregledač | WAP 1.2.1 |
| Poruke | SMS, EMS, MMS |
| SIM | Mini-SIM |
| USB | |
| WiFi | No |


