Meizu M6 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 148.2 x 72.8 x 8.3 mm (5.83 x 2.87 x 0.33 in) |
| Dostupan u bojama | Moonlight Silver, Champagne Gold, Matte Black, Electric Light Blue |
| Objavljen | 2017, September |
| Težina | 143 g |
| Kamera | |
| Funkcije | Dual-LED dual-tone flash |
| Slika | velika-m6.jpg |
| Video zapis | 1080p@30fps |
| Ekran | |
| Dijagonala | 5.2 inches, 74.5 cm2 (~69.1% screen-to-body ratio) |
| Tip | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 256 GB (uses SIM 2 slot) |
| RAM | 3 GB RAM or 16 GB |
| ROM | 32 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Ne |
| Snaga | Li-Ion 3070 mAh battery |
| Funkcije | |
| Grafika | Mali-T860MP2 |
| Ostalo | Flyme UI 6.0 |
| Ostalo | Fast battery charging MP3/WAV/eAAC+/FLAC player MP4/H.264 player Document editor Photo/video editor |
| Ploča / Čipset | Mediatek MT6750 |
| Procesor | Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53) |
| Radio | No |
| Senzori | Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android 7.0 (Nougat) |
| Komunikacija | |
| 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G | HSDPA 900 / 1900 / 2100 |
| 4G | LTE |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| Brzina | HSPA, LTE |
| EDGE | Yes |
| GPRS | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| Internet Pregledač | HTML5 |
| Poruke | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| SIM | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| USB | microUSB 2.0 |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot |


