Prestigio MultiPad 4 Quantum 9.7 Colombia - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 241.5 x 185 x 9.2 mm (9.51 x 7.28 x 0.36 in) |
| Dostupan u bojama | Black/Deep Blue |
| Objavljen | 2014, Q1 |
| Težina | 621 g |
| Kamera | |
| Prednja Kamera | 2 MP |
| Video zapis | Yes |
| Zadnja kamera | 5 MP, 2592 x 1944 pixels |
| Ekran | |
| Dijagonala | 1536 x 2048 pixels, 9.7 inches (~264 ppi pixel density) |
| Tip | IPS capacitive touchscreen |
| Memorija | |
| MicroSD | microSD, up to 32 GB |
| RAM | 2 GB RAM |
| ROM | 16 GB |
| Baterija | |
| Promenljiva | Ne |
| Snaga | Li-Po 8000 mAh battery |
| Funkcije | |
| Grafika | Mali-400MP4 |
| Ostalo | HDMI port
MP3/WAV/eAAC player MP4/H.264 player Document viewer Photo viewer/editor Voice memo |
| Ploča / Čipset | Rockchip RK3188 |
| Procesor | Quad-core 1.6 GHz Cortex-A9 |
| Radio | No |
| Senzori | Accelerometer |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Android OS, v4.2 (Jelly Bean) |
| Komunikacija | |
| 2G | N/A |
| Bluetooth | v4.0 |
| EDGE | No |
| GPRS | No |
| GPS | No |
| Internet Pregledač | HTML |
| Poruke | Email, IM |
| SIM | No |
| USB | microUSB v2.0, USB Host |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |


