HTC P3400 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 109 x 58 x 17.6 mm (4.29 x 2.28 x 0.69 in) |
| Dostupan u bojama | Black |
| Objavljen | 2007, February |
| Težina | 126 g |
| Kamera | |
| Prednja Kamera | No |
| Video zapis | Yes |
| Zadnja kamera | 2 MP, 1600 x 1200 pixels |
| Ekran | |
| Dijagonala | 240 x 320 pixels, 2.8 inches (~143 ppi pixel density) |
| Tip | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Memorija | |
| MicroSD | SD |
| RAM | 128 MB ROM |
| ROM | 64 MB RAM |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 1250 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 200 h |
| Vreme razgovora | Up to 5 h |
| Funkcije | |
| Ostalo | Handwriting recognition
5-way navigation |
| Ostalo | Pocket Office
Voice memo MP3/AAC player |
| Ploča / Čipset | TI OMAP 850 |
| Procesor | 200 MHz ARM926EJ-S |
| Radio | No |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Softver | |
| Operativni Sistem | Microsoft Windows Mobile 5.0 PocketPC |
| Komunikacija | |
| 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Bluetooth | v2.0, A2DP |
| EDGE | Class 10, 236.8 kbps |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| GPS | No |
| Internet Pregledač | WAP 2.0/xHTML, HTML (PocketIE) |
| Poruke | SMS, MMS, Email, Instant Messaging |
| SIM | Mini-SIM |
| USB | miniUSB |
| WiFi | No |


