Samsung X460 - karakteristike i cene
Specifikacija
| Osnovni podaci | |
|---|---|
| Dimenzije | 84.5 x 42.5 x 22.8 mm (3.33 x 1.67 x 0.90 in) |
| Dostupan u bojama | Metallic Silver, Cloud Silver, Shadow Silver, Ice Green |
| Objavljen | 2004, 3Q |
| Težina | 75 g |
| Ekran | |
| Dijagonala | 128 x 160 pixels, 6 lines |
| Tip | UFB, 65K colors |
| Memorija | |
| MicroSD | No |
| Baterija | |
| Promenljiva | Da |
| Snaga | Li-Ion 800 mAh battery |
| Vreme pripravnosti | Up to 230 h |
| Vreme razgovora | Up to 3 h 50 min |
| Funkcije | |
| Ostalo | Second external STN display 96 x 64 pixels, B/W
Four way navigation keys Wallpapers Downloadable pictures |
| Ostalo | 8 MB user storage memory
0.5 MB memory for Java |
| Ostalo | Predictive text input
Organizer Voice memo |
| Radio | No |
| Zvuk | |
| Ulaz za slušalice | Da |
| Zvucnici | Da |
| Komunikacija | |
| 2G | GSM 900 / 1800 |
| Bluetooth | No |
| EDGE | No |
| GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| GPS | No |
| Internet Pregledač | WAP 2.0/xHTML |
| Poruke | SMS, EMS, MMS |
| SIM | Mini-SIM |
| USB | |
| WiFi | No |


